Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Współczesne wyzwania zarządzania zasobami ludzkimi. Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-07-03

zarzadzanie-zasobami-ludzkimi

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie – Agnieszka Nowocień.

Studia mają na celu przekazanie kompleksowej i nowoczesnej wiedzy z zakresu nowoczesnego zarządzania personelem w przedsiębiorstwach, o różnej specyfice pracy. Odbiorcami studiów jest w szczególności kadra kierownicza wszystkich szczebli i funkcji w przedsiębiorstwach oraz osoby kierujące zespołami pracowniczymi. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów zewnętrznych z dużym doświadczeniem praktycznym, w tym Coachów, Mentorów, Trenerów osobistych.


dr Agnieszka Nowocień - Doktorat obroniła na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w zakresie polityki personalnej, marketingu usług, ekonomiki łączności. W 2008 roku uzyskała certyfikat „Practitioner in the Art of NLP” - Polskiego Stowarzyszenia Trenerów NLP, a w 2010 roku ukończyła Pierwsze Studium Trenerów o specjalności coaching, psychologia biznesu, negocjacje w biznesie, NLP. Ponadto posiada certyfikaty Trener Biznesu, Certified Business Trainer, NLP Training Design Specialist, YCC Coach, Mistrz Praktyk NLP w Biznesie, Praktyk NLP w Biznesie.

Ramowy program spotkania 03.07.2021 godz. 15:00-16:00:

  • wykład tematyczny Agnieszki Nowocień – „Współczesne wyzwania zarządzania zasobami ludzkimi”
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/ZasobyLudzkie

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!

Wróć