VII KONFERENCJA NAUKOWA

2015-11-16

„PRAWO I ZARZĄDZANIE W SYSTEMIE OŚWIATY"

Władze akademickie Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej, mają zaszczyt zaprosić na VII edycję konferencji z cyklu Prawo i zarządzanie w systemie oświaty", która odbędzie się 16 listopada 2015 r. (poniedziałek) w siedzibie Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie (ul. Jagiellońska 82F, Warszawa).

Konferencja adresowana jest do dyrektorów i nauczycieli szkół średnich z całego kraju i ma na celu dostarczenie tej grupie zawodowej najbardziej aktualnych i istotnych informacji z zakresu zarządzania placówką oświatową oraz prawa.

W ramach pierwszej części konferencji zostaną omówione zagadnienia związane z ochroną danych osobowych. Natomiast w dalszej części spotkania interpretacji poddane zostaną najważniejsze zmiany w przepisach prawa oświatowego, a także istotne nowelizacje w innych przepisach prawa, które mają wpływ na pracę pedagogów i nauczycieli. Konferencję zakończy analiza wybranych aspektów bezpieczeństwa w szkole - na przykładzie sytuacji zakładniczej i strzelca w szkole.

Zgłoszenia udziału w konferencji prosimy przesyłać do dnia 12 listopada 2015 r. na adres e-mail: konferencja.naukowa@uth.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Patronat: