Uroczystość zakończenia studiów podyplomowych w ramach projektu edukacyjnego Komendy Stołecznej Policji

2016-01-25

Uroczystość zakończenia studiów podyplomowych zrealizowanych przez Uczelnię Techniczno-Handlową im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie w ramach projektu edukacyjnego Komendy Stołecznej Policji pod nazwą:

„Zwiększenie zdolności Policji w zapobieganiu i zwalczaniu przestępczości transgranicznej i zorganizowanej, w tym handlu ludźmi i migracji grup przestępczych poprzez stworzenie platformy edukacyjnej z wykorzystaniem e-learningu i nauki zdalnej”.

Przedsięwzięcie skierowane do funkcjonariuszy oraz pracowników Policji z garnizonu stołecznego, z garnizonu mazowieckiego oraz z Komendy Głównej Policji i Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego Policji, zostało dofinansowane ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014.

poniedziałek 25 stycznia 2016 r. o godz. 12.00

aula im prof. Józefa Jury

Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej

(Warszawa, ul. Jagiellońska 82D)