Przejdź do treści

Spotkanie z kierunkiem studiów podyplomowych: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

2021-09-28

zarzadzanie-zasobami-ludzkimi

Podczas spotkania przedstawimy Państwu: charakterystykę kierunku studiów, Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej, zasady rekrutacji na studia podyplomowe, płatności oraz odpowiemy na Państwa pytania.

W ramach spotkania odbędzie się krótki wykład branżowy, który poprowadzi Opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych – Agnieszka Nowocień.

dr Agnieszka Nowocień - Doktorat obroniła na Uniwersytecie Szczecińskim na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług w zakresie polityki personalnej, marketingu usług, ekonomiki łączności. W 2008 roku uzyskała certyfikat „Practitioner in the Art of NLP” - Polskiego Stowarzyszenia Trenerów NLP, a w 2010 roku ukończyła Pierwsze Studium Trenerów o specjalności coaching, psychologia biznesu, negocjacje w biznesie, NLP. Ponadto posiada certyfikaty Trener Biznesu, Certified Business Trainer, NLP Training Design Specialist, YCC Coach, Mistrz Praktyk NLP w Biznesie, Praktyk NLP w Biznesie.

Celem studiów jest przekazanie kompleksowej i nowoczesnej wiedzy z zakresu nowoczesnego zarządzania personelem w przedsiębiorstwach o różnej specyfice pracy. Zajęcia prowadzone są przez ekspertów zewnętrznych z dużym doświadczeniem praktycznym, w tym Coachów, Mentorów, Trenerów osobistych.

Ramowy program spotkania 28.09.2021 godz. 18:00-19:00

  • wykład tematyczny Agnieszki Nowocień – „Współczesne wyzwania Zarządzania zasobami ludzkimi”,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/ZarzadzanieZasobamiLudzkimiUTH

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!

Wróć