Spotkanie z kierunkiem studiów podyplomowych: Zarządzanie BHP

2021-09-21

zarzadzanie-bhp

Podczas spotkania przedstawimy Państwu: charakterystykę kierunku studiów, Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej, zasady rekrutacji na studia podyplomowe, płatności oraz odpowiemy na Państwa pytania.

W ramach spotkania odbędzie się krótki wykład branżowy, który poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych – Piotr Wielgosz.

Piotr Wielgosz - Główny Specjalista ds. bhp, Inspektor ds. ppoż. Wieloletni pracownik Służb BHP. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Służb bhp. Własna działalność gospodarcza w zakresie bhp i ppoż. Własny Ośrodek Szkoleniowy w tym samym zakresie. Obsługa firm w różnych branżach w tym budowlana na poziomie Inwestorów i Generalnych Wykonawców budów.

Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Przekazywane treści pozwalają na wszechstronne zapoznanie się z tematyką z dziedziny prawa pracy, psychologii pracy, zarządzania bezpieczeństwem, ochroną przeciwpożarową i wielu innych dziedzin potrzebnych w pracy osobie zarządzającej BHP.

Ramowy program spotkania 21.09.2021 godz. 16:00-17:00

• wykład tematyczny Piotra Wielgosza,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/BHPzarzadzanieUTH

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!