Przejdź do treści

Spotkanie z kierunkiem studiów podyplomowych: Rachunkowość i podatki

2021-09-27

rachunkowosc-i-podatki

Podczas spotkania przedstawimy Państwu: charakterystykę kierunku studiów, Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej, zasady rekrutacji na studia podyplomowe, płatności oraz odpowiemy na Państwa pytania.

W ramach spotkania odbędzie się krótki wykład branżowy, który poprowadzi Opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych – Jan Wtulich.

Jan Wtulich - Dyrektor Akademii Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ - ekonomista z wykształcenia, biegły w zakresie finansów i rachunkowości oraz prawa podatkowego. Praktyk, wykładowca akademicki i autor wielu podręczników, książek i opracowań eksperckich z zakresu finansów i rachunkowości.

Celem studiów jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy niezbędnej do podjęcia pracy w obszarze księgowości, w szczególności z zakresu: opodatkowania i norm prawnych w prowadzeniu działalności gospodarczej, ewidencji i rozliczeń podatkowych małych podmiotów gospodarczych, organizacji rachunkowości w firmie, prowadzenia ewidencji księgowej, podstawowej sprawozdawczości finansowej,

Ramowy program spotkania 27.09.2021 godz. 17:00-18:00

  • wykład tematyczny Jana Wtulicha,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/RachunkowoscPodatkiUTH

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!

Wróć