Spotkanie z kierunkiem studiów podyplomowych: Menedżer Jakości

2021-09-28

menedzer-jakosci

Podczas spotkania przedstawimy Państwu: charakterystykę kierunku studiów, Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej, zasady rekrutacji na studia podyplomowe, płatności oraz odpowiemy na Państwa pytania.

W ramach spotkania odbędzie się krótki wykład branżowy, który poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych – Andrzej Żukowski.

Andrzej Żukowski - Dyrektor ds. Edukacji TUV NORD Polska Sp. z o.o. Auditor Wiodący TUV NORD CERT oraz trener i wykładowca w zakresie systemów zarządzania z ponad 20 letnim doświadczeniem. Uznany przez International Register of Certificated Auditors UK Wykładowca Wiodący w zakresie Quality Management Systems, prowadzący renomowane kursy dla Auditorów Wiodących QMS.

Celem studiów jest celu przekazanie słuchaczom wiedzy niezbędnej przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości według najnowszych międzynarodowych standardów, a tym samym przygotowanie do wykonywania odpowiedzialnych zadań menedżerskich w poszczególnych obszarach zarządzania jakością.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość uzyskania za dodatkową opłatą następujących certyfikatów:

• Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością (Akredytacja PCA),
  • Menedżer Jakości (Akredytacja PCA),
  • Auditor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością (TÜV NORD Polska).

Ramowy program spotkania 28.09.2021 godz. 17:00-18:00

• wykład tematyczny Andrzeja Żukowskiego – „System zarządzania jakością – atut czy uciążliwość”,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/MenedzerJakosciUTH

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!