Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Spotkanie z kierunkiem studiów podyplomowych: Akademia NeuroBiznesu – Przywództwo i Zarządzanie

2021-09-16

Podczas spotkania przedstawimy Państwu: charakterystykę kierunku studiów, Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej, zasady rekrutacji na studia podyplomowe, płatności oraz odpowiemy na Państwa pytania.

W ramach spotkania odbędzie się krótki wykład branżowy, który poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych – Barbara Grześ.

Barbara Grześ - Menedżer, Trener Biznesu, NeuroCoach, Mentor i Coach Kryzysowy Biznesu, Wykładowca Akademicki. Certyfikowany Trener szwajcarskiej metodyki STRUCTOGRAM®. Menedżer z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menedżerskich średniego i wyższego szczebla, w tym w strukturach zarządu sektora finansowego.

Celem studiów jest zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu wykorzystania neuronauki i najnowszej wiedzy o mózgu człowieka i zastosowania jej w kluczowych obszarach biznesu. W ramach programu studiów realizowane są wszystkie 4 poziomy STRUCTOGRAM® Training System.

Ramowy program spotkania 16.09.2021 godz. 17:00-18:00

  • wykład branżowy Barbara Grześ – „Mózg w Biznesie. Czyli jak wykorzystać neuronaukę w zarządzaniu, sprzedaży, przywództwie i budowaniu relacji w biznesie”,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/AkademiaPrzywodztwaUTH

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!

Wróć