Spotkanie z kierunkiem studiów podyplomowych: Agent celny

2021-09-20

agent-celny

Podczas spotkania przedstawimy Państwu: charakterystykę kierunku studiów, Uczelnię Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej, zasady rekrutacji na studia podyplomowe, płatności oraz odpowiemy na Państwa pytania.

W ramach spotkania odbędzie się krótki wykład branżowy, który poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych – Agnieszka Milczarczyk-Woźniak.

Agnieszka Milczarczyk-Woźniak – doktor nauk humanistycznych. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Wieloletni pracownik Głównego Urzędu Ceł, a następnie firmy doradczej KPMG Polska Audyt Sp. z o.o. Od 2007 r. wykładowca w Wyższej Szkole Cła i Logistyki, a obecnie Uczelni Techniczno-Handlowej. Specjalistka w zakresie prawa celnego. Autorka szeregu publikacji z zakresu cła, handlu zagranicznego oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych. Właścicielka firmy Trade & Customs Compliance Academy.

Celem studiów jest zapoznanie słuchacza z kompleksową i usystematyzowaną wiedzą niezbędną do realizacji zadań związanych z obsługą celną podmiotów. Obecnie, z uwagi na ciągły wzrost obrotów w ramach usług e-commerce, oraz w związku z wystąpieniem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, obserwuje się wzrost zapotrzebowania na rynku pracy na zawód Agenta celnego.

Ukończenie studiów podyplomowych na kierunku Agent celny, daje możliwość wpisu na listę Agentów celnych.

Ramowy program spotkania 20.09.2021 godz. 18:00-19:00

• wykład tematyczny Agnieszki Milczarczyk- Woźniak „Odprawa celna towarów w praktyce”,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/AgentCelnyUTH

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!