Polski Ład w prawie pracy - nadchodzące zmiany dla pracodawcy. Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-06-24

kadry-i-place

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych KADRY I PŁACE w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie – Katarzyna Paczkowska.

Studia mają na celu przekazanie kompleksowej i specjalistycznej wiedzy teoretycznej oraz przede wszystkim wykształcenie praktycznych umiejętności z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, podatkowej i ZUS.

Absolwenci zdobywają umiejętność obsługi programów komputerowych niezbędnych do sprawnego rozliczania i prowadzenia ewidencji kadrowo-płacowej,

Absolwenci mają możliwość potwierdzenia kwalifikacji i podejścia do egzaminu certyfikującego w zawodach:

• Specjalista ds. wynagrodzeń (płac) (Kod zawodu: 242310)
  • Specjalista ds. kadr (Kod zawodu: 242307)

Katarzyna Paczkowska - trener, coach, pedagog i wykładowca z pasją, szkoleniowiec z zakresu prawa pracy, kalkulacji wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, NLP oraz rozwoju osobistego. Z Akademią Prawa Pracy i Rachunkowości Cedoz związana jest od 2007 przygotowując oraz realizując szkolenia m.in. z obszaru prawa pracy, płac, ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych oraz obsługi programów: Płatnik, Symfonia Kadry i płace.

Ramowy program spotkania 24.06.2021 godz. 17:00-18:00:

• wykład tematyczny Katarzyny Paczkowskiej – „ Polski Ład w prawie pracy - nadchodzące zmiany dla pracodawcy”
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: http://bit.ly/KadryPlacePracodawca

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!