„Plagiarism Detection 2021”. Zaproszenie na międzynarodową konferencję naukową

2021-10-20 09:00–2021-10-22 09:00

Mamy zaszczyt zaprosić studentów oraz pracowników Uczelni Techniczno-Handlowej im. H.  na VI edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Plagiarism Detection 2021”, która odbędzie się w formie online w dniach 20-22 października 2021 r.

Celem Konferencji „Plagiarism Detection 2021” jest stworzenie środowiska eksperckiego do dyskusji i przeciwdziałania plagiatowi w środowiskach akademickim i naukowym.

Eksperci VI edycji Konferencj to m.in.: dr Cary Moscovitz, dr Miguel Roig, dr Tomáš Foltýnek, dr Iren Glendinning.

Języki konferencji: angielski i rosyjski. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Uczestnicy „Plagiarism Detection 2021” otrzymują:

• Certyfikat Uczestnika Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Praktycznej „Plagiarism Detection 2021”;
  • Materiały konferencyjne (prezentacje i ekskluzywne prezentacje wideo prelegentów);
  • Możliwość zadawania pytań na czacie na żywo podczas wystąpienia bezpośrednio do prelegenta.

Zapraszamy!

Partnerzy: