Nowy Jedwabny szlak w kontekście przerwanych łańcuchów dostaw | Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-06-19

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych TRANSPORT I LOGISTYKA W PRZEWOZACH INTERMODALNYCH NOWEGO JEDWABNEGO SZLAKU w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie - Andrzej Wojciechowski.

Studia mają na celu poszerzenie i pogłębienie wiedzy z zakresu innowacji i innowacyjnych rozwiązań w obszarze procedur celnych, organizacji i planowania transportu, spedycji i logistyki międzynarodowej Nowego Jedwabnego Szlaku. Cel ten osiągany jest w oparciu o praktyczne przygotowanie kadr i menedżerów do pracy w działach transportu, logistyki i spedycji oraz innych sektorach działalności, w których wykorzystuje się procedury celne, systemy bezpieczeństwa i technologie Robot Process Automation.

dr inż. Andrzej Wojciechowski – wieloletni praktyki i wykładowca akademicki, analityk systemowy specjalizujący się w inżynierii systemów logistycznych, specjalista ds. projektowania systemów magazynowych. Autor ponad 200 publikacji z zakresu logistyki. Uczestnik wielu konferencji krajowych i międzynarodowych.

Ramowy program spotkania 19.06.2021 godz. 11:00-12:00

• wykład tematyczny Andrzeja Wojciechowskiego Nowy Jedwabny szlak w kontekście przerwanych łańcuchów dostaw,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: http://bit.ly/TransportLogistyka

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!