Neuroprzywództwo w kreowaniu mistrzowskich zespołów. Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-06-30

akademia-przywodztwa

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych AKADEMIA PRZYWÓDZTWA w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie – Jolanta Jurczak.

Studia podyplomowe na kierunku AKADEMIA PRZYWÓDZTWA adresowane są dla osób ubiegających się o najwyższe stanowiska kierownicze (bez względu na branżę), gdzie przewodzenie, liderowanie i stymulowanie pracowników do większej efektywności jest kluczową umiejętnością menedżerów.

dr inż. Jolanta Jurczak – doktor nauk ekonomicznych o specjalności zarządzania kapitałem intelektualnym. Wykładowca, certyfikowany coach i trener NLP. Specjalizuje się w zarządzaniu innowacjami, ze szczególnym uwzględnieniem metod inwentycznych w kreowaniu i wdrażaniu innowacji. Posiadane certyfikaty: Coach ICI, Trener NLP, TRIZ oraz Design Thinking, rozwoju kapitału intelektualnego, zarządzaniu zasobami ludzkimi i psychologii biznesu.

Ramowy program spotkania 30.06.2021 godz. 19:00-20:00:

• wykład tematyczny Jolanty Jurczak – „Neuroprzywództwo w kreowaniu mistrzowskich zespołów”
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi.

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: http://bit.ly/AkademiaPrzywodztwa

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!