Neuronauka w biznesie. Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-07-15

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych AKADEMIA NEUROBIZNESU – PRZYWÓDZTWO I ZARZĄDZANIE w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie – Barbara Grześ.

Celem studiów jest zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu wykorzystania neuronauki i najnowszej wiedzy o mózgu człowieka i zastosowania jej w kluczowych obszarach biznesu. W ramach programu studiów realizowane są wszystkie 4 poziomy STRUCTOGRAM® Training System.

Barbara Grześ - Menedżer, Trener Biznesu, NeuroCoach, Mentor i Coach Kryzysowy Biznesu, Wykładowca Akademicki. Certyfikowany Trener szwajcarskiej metodyki STRUCTOGRAM®. Doświadczony menedżer, z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym na stanowiskach menedżerskich średniego i wyższego szczebla, w tym w strukturach zarządu sektora finansowego.

Ramowy program spotkania 15.07.2021 godz. 17:00-18:00

• wykład tematyczny Barbara Grześ – „Mózg w Biznesie. Czyli jak wykorzystać neuronaukę w zarządzaniu, sprzedaży, przywództwie i budowaniu relacji w biznesie”,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: http://bit.ly/Neurobiznes

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!