I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawo a kryminalistyka” 2021. Zaproszenie

2021-10-26

W imieniu organizatorów - Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych oraz Komendy Stołecznej Policji - zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję Naukową „Prawo a kryminalistyka”, która odbędzie się dnia 26 października 2021 r. w godz. 9.00 – 16.00 w Auli Wykładowej Komendy Stołecznej Policji im. insp. PP Karola Fuchsa w Piasecznie przy współpracy z Wydziałem Doskonalenia Zawodowego KSP.

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej objęła wydarzenie patronatem honorowym.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do studentów, którzy kształcą się na kierunkach kryminalistycznych, prawniczych i związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem oraz do osób zainteresowanych tą tematyką i rozważających podjęcie edukacji w tym kierunku.

Konferencja ma na celu poszerzenie zainteresowania zagadnieniami kryminalistycznymi, przedstawienie wielu możliwości rozwoju zawodowego w tej dziedzinie oraz zobrazowanie szerokiego i interesującego spektrum zadań, jakie czekają przyszłych specjalistów kryminalistyki. W ramach partnerstwa pomiędzy PSRiBS a KSP przedstawiciele stołecznego garnizonu Policji zaprezentują na Konferencji efekty nowatorskich programów szkolenia zawodowego wdrożonych w ramach programu „Sprawy wewnętrzne” pozostającego w dyspozycji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Uczestnicy Konferencji otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Zapraszamy!