Festiwal nauki „Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH" | Wydział Zarządzania i Logistyki

2023-01-27

Wydział Zarządzania i Logistyki serdecznie zaprasza na Festiwal nauki „Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH".

Kiedy: 27 stycznia 2023 r.

Gdzie: Kampus Jutrzenki UTH

Program Dnia Otwartego:

• Wykład prowadzony przez pracowników i funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Warszawie:
    • „Zakazane pamiątki z egzotycznych podróży”
    • „Rola i zadania psa służbowego”
  • Warsztaty do wyboru (dla grup zorganizowanych):
    • Blok I:
      • „Cała prawda o kłamstwie – czyli czy można oszukać wariograf” – prowadzący:
        Piotr Sukiennik (UTH)
      • Zbrodnia i kara – różnice w badaniu przestępstw” – prowadzący: dr Mirosław Bednarski (UTH)
      • Gdzie się kończy wolność słowa – prowadzący: Aldona Ploch (UTH)
    • Blok II:
      • „Wirtualne Centrum Logistyczne – praca logistyka od kuchni” – prowadzący: dr inż. Andrzej Wojciechowski (UTH)
      • „Logistyka – praca z pasją” – prowadzący: dr inż. Mirosław Zielony (UTH)
      • „Jak się uczyć, żeby się nauczyć?” – prowadzący: dr Magdalena Ścigała (UTH)
  • Pokazy:
    • praca psa służbowego
    • sprzęt służby celno-skarbowej
    • prezentacja sprzętu wojskowego
    • oględziny „Miejsca zbrodni”
    • procedura pobierania odcisków palców
    • praca z wariografem

Zapraszamy wszystkich kandydatów na studia!

Do zobaczenia!

Projekt "Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH" jest realizowany w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki

Informacje i zapisy:

e-mail: rekrutacja@uth.edu.pl