Ergonomia na stanowisku administracyjno-biurowym. Wykład tematyczny ONLINE | UTH Warszawa

2021-06-22

zarzadzanie-bhp

Spotkanie poprowadzi opiekun merytoryczny kierunku studiów podyplomowych ZARZĄDZANIE BHP w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie – Piotr Wielgosz.

Studia przygotowują do wykonywania zawodu pracownika służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz uzyskania stopnia Starszego Inspektora ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

Studia mają na celu  wyposażenie słuchaczy w niezbędną wiedzę i umiejętności z zakresu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Przekazywane treści pozwalają na wszechstronne zapoznanie się z tematyką z dziedziny prawa pracy, psychologii pracy, zarządzania bezpieczeństwem, ochroną przeciwpożarową, ergonomii, ryzyka zawodowego, wypadkoznawstwa i wielu innych dziedzin potrzebnych w pracy osobie zarządzającej BHP.

Piotr Wielgosz – Główny Specjalista ds. bhp, Inspektor ds. ppoż. Wieloletni pracownik Służb BHP. Członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Służb bhp. Własna działalność gospodarcza w zakresie bhp i ppoż. Własny Ośrodek Szkoleniowy w tym samym zakresie. Obsługa firm w różnych branżach, w tym budowlana na poziomie Inwestorów i Generalnych Wykonawców budów.

Ramowy program spotkania 22.06.2021 godz. 16:00-17:00

• wykład tematyczny Piotr Wielgosz „Ergonomia na stanowisku administracyjno-biurowym”,
  • charakterystyka kierunku,
  • Uczelnia i zasady rekrutacji na kierunek,
  • sesja pytań i odpowiedzi

Spotkanie odbędzie się przy użyciu MS Teams: https://bit.ly/ZarzadzanieBHP

Zapraszamy i do zobaczenia ONLINE!