Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Edukacja z Builderem w UTH. Wykład branżowy online już 27 kwietnia

2021-04-27

Drodzy Studenci!

zapraszamy na specjalny wykład branżowy, który odbędzie się w dniu 27 kwietnia 2021 (wtorek), o godz. 10.15. Wykład zostanie zorganizowany wspólnie z miesięcznikiem Builder w ramach programu Builder for the Young Engineers. Wykład odbędzie się w formule online na platformie Zoom. (szczegółowy program w załączeniu)

tematyka wykładu:

I CZĘŚĆ - „Zagadnienie bezpieczeństwa pożarowego”
II CZĘŚĆ - „Bezpieczeństwo pożarowe oraz walka z hałasem w obiektach halowych z lekką obudową firmy PRUSZYŃSKI Sp. z o. o.”

PODCZAS WYKŁADU DOWIESZ SIĘ:
- czym jest ogień
- poznasz definicje podstawowych pojęć z zakresu właściwości ogniowych - odporność ogniowa, relacja na ogień, stopień rozprzestrzeniania ognia
- co to jest dźwięk
- poznasz definicje podstawowych właściwości akustycznych  - izolacyjność akustyczna, pochłanianie dźwięku
- jakie są konkretne rozwiązania razem z omówieniem ich właściwości ogniowych i akustycznych – rozwiązania PRUSZYŃSKI Sp. z o. o.

LINK DO REJESTRACJI: https://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/146

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ! każda osoba zarejestrowana na wykład (na podany przy rejestracji adres mailowy) otrzyma dzień przed wykładem link do wydarzenia na platformie Zoom.

Podczas wykładu każdy uczestnik będziecie miał możliwość zadawania pytań i dyskusji  z prowadzącym na temat prezentowanej tematyki. ZAPRASZAMY DO PRZYGOTOWANIA PYTAŃ I AKTYWNOŚCI PODCZAS WYKŁADU.

KAŻDY UCZESTNIK OTRZYMA IMIENNY CERTYFIKAT POTWIERDZAJĄCY UDZIAŁ W WYKŁADZIE BRANŻOWYM.
UWAGA,
żeby otrzymać certyfikat konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i zarejestrowanie się na naszej platformie oraz potwierdzenie rejestracji i aktywny udział w wykładzie w dniu 27 kwietnia 2021.

Wróć