Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Bieg Logistyka 2016

2016-09-11

To już 3. Ćwierćmaraton organizowany przez firmę Logmaster, który odbędzie się 11 września w Radzyminie. Ideą imprezy jest integracja biegaczy, lokalnej społeczności oraz świata logistyki. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg otrzymają medale! Dla najlepszych biegaczy czekać będą nagrody finansowe, bony zakupowe oraz pamiątkowe statuetki.

Wszyscy mogą spróbować swoich sił podczas 3. Ćwierćmaratonu Logmaster, niezależnie od wieku. Szczególną klasyfikacją będzie BIEG LOGISTYKA, czyli Mistrzostwa Polski Logistyków w bieganiu na dystansie 10,5 km. Udział w konkurencji mogą brać wszystkie osoby, które pracują w firmach logistycznych, spedycjach, firmach transportowych lub wykonują zawód związany bezpośrednio z działalnością logistyczną przedsiębiorstwa, w którym są zatrudnieni. Aby zarejestrować się na wybrany dystans, należy wypełnić formularz na stronie www.zapisy.inessport.pl oraz wnieść opłatę startową.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej po praz kolejny objęła patronat honorowy nad wydarzeniem.

Zostań Wolontariuszem!

Jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu lubisz pomagać – zgłoś się do nas: cwiercmaraton@logmaster.pl

Więcej informacji:

www.cwiercmaratonlogmaster.pl

www.facebook.com/cwiercmaraton.logmaster

Lokacja: ul. Głowackiego 1 (skrzyżowanie z ul. Polskiej Organizacji Wojskowej), Radzymin

Wróć