Przejdź do treści

Profil Wnętrza publiczne (public design, open design, space design, public space design etc.) na kierunku Architektura wnętrz w UTH.

Co raz częściej, przestrzeń miejska kształtowana jest w sposób atrakcyjny wizualnie, miasta decydują się na niestandardowe rozwiązania, aby przyciągnąć nowych mieszkańców. Zarówno prywatne jak i publiczne inwestycje realizowane są w bardzo szerokim zakresie, dając projektantom pole do popisu.

Poprzez wybór tego profilu studenci mają możliwość nadania swojemu wykształceniu silniejszego ukierunkowania na projektowanie wnętrz użyteczności publicznej. Duże miasta co raz częściej sięgają po nietypowe rozwiązania, urozmaicające charakter przestrzeni. Mocno rozwijana będzie kreatywność, myślenie ukierunkowane na innowacyjność. Będziesz mógł zrealizować aspiracje artystyczne i wizjonerskie, które w tym zawodzie są niezwykle cenne.

Współpracujemy z:

  

 

Jeśli chcesz:

  • być przygotowany do podjęcia działalności twórczej w zakresie realizacji wnętrz,
  • posiadać niezbędną wiedzę do współpracy w ramach wielobranżowych zespołów projektowych,
  • sprawnie posługiwać się komputerowymi narzędziami projektowania,
  • rozwinąć umiejętności wizualizacji koncepcji twórczych,

Chcesz rozwijać kreatywność na uczelni i zawodowo? Zapraszamy Cię na studia na kierunku Architektura wnętrz.

Absolwent uzyskuje tytuł zawodowy licencjata w zakresie architektury wnętrz oraz będzie posiadał dobre przygotowanie do podjęcia studiów magisterskich.

Studia stacjonarne trwają 6 semestrów.

Studia niestacjonarne trwają 7 semestrów.

Jak mogę wykorzystać moje umiejętności?:

Wiedza i umiejętności nabyte podczas  tych studiów dają realne możliwości podjęcia pracy w firmach architektonicznych zajmujących się wnętrzami publicznymi, jak też poprowadzenia własnej działalności o tym profilu.

Co nas wyróżnia: Profesjonalność kadry, nowoczesna pracowania komputerowa, dostęp do pracowni stylistycznych, biur projektowych, kadra wybitnych projektantów i stylistów, unikatowa oparta na projektach i praktycznych rozwiązaniach forma zajęć. Indywidualne traktowanie najzdolniejszych, a z drugiej strony pomoc w postaci indywidualnych zajęć wyrównawczych.

Pamiętaj: Ogromnym plusem pracy twórczej jest możliwość wypracowania własnego unikatowego stylu. Jeśli będziesz dobry - styl stanie się marką, marka sprawia, że ludzie wracają, a to oznacza sukces finansowy.

Dzień Wydziału Inżynieryjnego UTH od kuchni

REKRUTACJA Eliza Kotomska s2

Eliza Kotomska

tel. (22) 262 88 89,

rekrutacja.jagiellonska@uth.edu.pl

Zapisz się!