Przejdź do treści

Profil Home design na kierunku Architektura wnętrz w UTH.

Ludzie budują domy, kupują mieszkania, są zabiegani, a jednocześnie chcą funkcjonalnie, estetycznie mieszkać i wypoczywać w spokojnym, harmonijnie zaprojektowanym otoczeniu. Potrzebna jest znajomość materiałów, znajomość trendów, czy rozwiązań, więc potrzebują podpowiedzi, której będziesz im w stanie dostarczyć.

Poprzez wybór tego profilu studenci mają możliwość nadania swojemu wykształceniu silniejszego ukierunkowania na projektowanie wnętrz mieszkalnych. Mocno rozwijana będzie kreatywność, myślenie ukierunkowane na innowacyjność. Będziesz mógł zrealizować aspiracje artystyczne i wizjonerskie, które w tym zawodzie są niezwykle cenne.

Współpracujemy z:

  Jeśli chcesz:

  • być przygotowany do podjęcia działalności twórczej w zakresie realizacji wnętrz,
  • posiadać niezbędną wiedzę do współpracy w ramach wielobranżowych zespołów projektowych,
  • sprawnie posługiwać się komputerowymi narzędziami projektowania,
  • rozwinąć umiejętności wizualizacji koncepcji twórczych,

Chcesz rozwijać kreatywność na uczelni i zawodowo? Zapraszamy Cię na studia na kierunku Architektura wnętrz.

Absolwent uzyskuje tytuł zawodowy licencjata w zakresie architektury wnętrz oraz będzie posiadał dobre przygotowanie do podjęcia studiów magisterskich.

Studia stacjonarne trwają 6 semestrów.

Studia niestacjonarne trwają 7 semestrów.

Jak mogę wykorzystać moje umiejętności?:

Wiedza i umiejętności nabyte podczas  tych studiów dają realne możliwości podjęcia pracy w firmach architektonicznych zajmujących się projektowaniem wnętrz, jak też poprowadzenia własnej działalności o tym profilu.

Co nas wyróżnia:Profesjonalność kadry, nowoczesna pracowania komputerowa, dostęp do pracowni stylistycznych, biur projektowych, kadra wybitnych projektantów i stylistów, unikatowa oparta na projektach i praktycznych rozwiązaniach forma zajęć. Indywidualne traktowanie najzdolniejszych, a z drugiej strony pomoc w postaci indywidualnych zajęć wyrównawczych.

Pamiętaj: Ogromnym plusem pracy twórczej jest możliwość wypracowania własnego unikatowego stylu. Jeśli będziesz dobry - styl stanie się marką, marka sprawia, że ludzie wracają, a to oznacza sukces finansowy.

Dzień Wydziału Inżynieryjnego UTH od kuchni

REKRUTACJA Eliza Kotomska s2

Eliza Kotomska

tel. (22) 262 88 89,

rekrutacja.jagiellonska@uth.edu.pl

Zapisz się!