Przejdź do treści

Skład Samorządu

Maciej Gorący
Przewodniczący Samorządu Studentów UTH
e-mail: maciej.goracy@uth.pl

Mikołaj Wrabec
Wiceprzewodniczący Samorządu Studentów UTH (Kampus Jagiellońska)
e-mail: mikolaj.wrabec@uth.pl

Patrycja Więckowicz
Wiceprzewodnicząca (Kampus Jutrzenki)
e-mail:
patrycja.wieckowicz@uth.pl

Weronika Aftyka
Członek Samorządu
e-mail: weronika.aftyka@uth.pl

Tomasz Toczek
Członek Samorządu
e-mail: tomasz.toczek@uth.pl

Dominika Sidor
Członek Samorządu
e-mail: dominika.sidor@uth.pl

Oriana Strzelecka
Członek Samorządu
e-mail: oriana.strzelecka@uth.pl

Zuzanna Prus
Członek Samorządu
e-mail: zuzanna.prus@uth.pl

Wiktoria Bohdanowicz
Członek Samorządu
e-mail: wiktoria.bohdanowicz@uth.pl

Michał Derwisz
Członek Samorządu
e-mail: michal.derwisz@uth.pl

Maksymilian Muszyński
specjalista ds. social media
e-mail: maksymilian.muszynski@uth.pl