Przejdź do treści

Opinie

„Studia podyplomowe Agent Celny to doskonała możliwość poszerzenia swojej wiedzy z zakresu prawa celnego, z jednoczesną możliwością zdobycia nowych uprawnień. Istotnym ich atutem jest połączenie wiedzy teoretycznej z praktyczną oraz bezpośredni kontakt ze specjalistami w tej dziedzinie”.
dr Agnieszka Milczarczyk-Woźniak, Opiekun merytoryczny studiów podyplomowych Agent Celny w Uczelni Techniczno- Handlowej im. Heleny Chodkowskiej

„Studia podyplomowe są dla ludzi świadomych swoich potrzeb edukacyjnych. Takim studentom się wiedzy nie przekazuje tylko ją z nimi wspólnie buduje. To z pewnością droga trudniejsza od innych, za to zdecydowanie ciekawsza i prowadząca do osiągnięcia bardziej ambitnych celów.”
dr Marcin Czechowski- wykładowca na studiach podyplomowych Zarządzanie BHP

„Studia podyplomowe na kierunku „Menedżer Jakości” stwarzają realną możliwość  budowania kompetencji zarządczych i organizacyjnych w zakresie procesowego zarządzania jakością, umiejętnościpraktycznego dokumentowania realizacji wyrobu/usługi oraz opracowywania dokumentacji systemu zarządzania  z wykorzystaniem funkcjonujących w firmie dokumentów i zapisów, także umiejętności planowania i realizowania audytów wewnętrznych. Uzyskana wiedza potwierdzona certyfikatami kompetencji jest argumentem dowodzącym właściwego przygotowania do podejmowania w przedsiębiorstwie ważkich zadań związanych z zarządzaniem jakością.”
Andrzej Bielecki – wykładowca na studiach podyplomowych Menedżer Jakości współorganizowanych przez TUV Nord Polska

„Przy tak wielu poruszanych tematach uważam, że każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie i wyjdzie z zajęć z dodatkową wiedzą i umiejętnościami do wykorzystania zawodowo.”
Agnieszka Żurawska-Wojcieszek, wykładowca na studiach podyplomowych Menedżer Jakości współorganizowanych przez TUV Nord Polska

 „Zagadnienia programowe studiów dotyczą również stosowanych w przestrzeni gospodarczej systemów zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy wg PN-N/OHSAS 18001, które integrowane są z mającymi największą popularność implementacyjną systemami zarządzania jakością wg ISO 9001. W programie studiów ujęte zostały również narzędzia i metody ciągłego doskonalenia systemów, procesów oraz wyrobów/usług w organizacji m. in. takie jak: FTA, 8D, FMEA czy QFD.”
Dariusz Kłosowski, wykładowca na studiach podyplomowych Menedżer Jakości współorganizowanych przez TUV Nord Polska

„Studia podyplomowe w UTH dały mi możliwość poznania wielu ciekawych ludzi zarówno z mojej branży jak i innych. Do tej pory korzystam z tych kontaktów :)”
Ania, absolwentka studiów podyplomowych Business Coaching, UTH

„Studia podyplomowe w UTH okazały się strzałem w dziesiątkę. Wykładowcy, a właściwie trenerzy dbali, byśmy nie zostali przygnieceni ciężarem teorii, lecz skupiali się na praktyce. I o to chodzi!”
Katarzyna, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, UTH

„Ostatni rok mojej edukacji poświęciłam na studia podyplomowe Zarządzanie Potencjałem Ludzkim w Nowoczesnej Organizacji w Uczelni Techniczno- Handlowej im. H. Chodkowskiej i nie żałuję. Wiedza, którą przyswoiłam, ale przede wszystkim przykłady z życia, baza kontaktów i doświadczeń innych uczestników naprawdę procentują. Polecam!”
Agnieszka, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Potencjałem Ludzkim w Nowoczesnej Organizacji, UTH

„Udział w studiach podyplomowych Zarządzanie BHP dał mi niezbędną wiedzę i umiejętności oraz oczywiście uprawnienia niezbędne w moim zawodzie BHPowca”
Marcin, absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie BHP, UTH

„Fajnie było znowu trochę postudiować. Odświeżyłem umysł, ale też wyniosłem dużo przydatnej wiedzy. Na pewno się przyda.”
Kamil, absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie Projektem, UTH

„Studia podyplomowe Menedżer Jakości w Chodkowskiej umożliwiły mi szybkie przyswojenie niezbędnej wiedzy z zakresu zarządzania jakością. Zdobyłem też certyfikaty, które stanowczo wzmacniają moją pozycję na rynku pracy.”
Michał, absolwent studiów podyplomowych Menedżer Jakości realizowanych we współpracy z TUV Nord Polska, UTH

„Na studia podyplomowe Zarządzanie zasobami ludzkimi poszłam jeszcze w trakcie urlopu macierzyńskiego, by nie tracić kontaktu z ludźmi i wiedzą. Poznałam wspaniałych ludzi, a z nawiązanych kontaktów korzystam do dziś.”
Małgosia, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, UTH