Przejdź do treści

Partnerzy

Partnerzy Biura Karier

PARTNERZY AKADEMICKIEGO BIURA KARIER UTH W ZAKRESIE REALIZACJI OBOWIĄZKOWYCH PRAKTYK STUDENCKICH NA POSZCZEGÓLNYCH KIERUNKACH

 

Bezpieczeństwo wewnętrzne

Mazowiecki Urząd Wojewódzki  w Warszawie

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Straż miejska m.st. Warszawy

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA

 

Finanse i rachunkowość

MK Consulting Biuro Rachunkowe

Gekko Taxens Sp. z o.o.

Tax care Biuro rachunkowe

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie

Izba Administracji Skarbowej w Warszawie

Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście

Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa Śródmieście

mBank

Microfinance Sp. z o.o.

 

Zarządzanie

Logart Sp. z o.o.

HR Support

FULL JOB Polska Spółka z o.o. Sp. k.

Stacja Muzeum

DOZ S.A.

Fundacja Green Fuel

Asstra Polska Sp. z o.o.

Optima Logistics Group

Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k.

BDO Sp. z o.o.

Instytut Kreowania Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

 

Transport

Cargo Partner Spedycja Sp. z o.o.

Enpire transport

Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.

UPS Polska Sp. z o.o. 

Rusak Business Services Sp. z o.o. 

Taksim - pol Sp. z o.o.

Point of view Sp. z o.o.

Vesta Polska Sp. z o.o.

Auto Special Sp. z o.o.

Auto Service Maran

 

Architektura wnętrz/ Budownictwo

Dekor Projekt Sp. z o.o.

Urządzamy pod klucz.pl

Robyg S.A.

Ikea retail Sp. z o.

Stacja Muzeum

AEC Design Sp. z o.o. Sp.k.

GIS Architekci

Marika Kafar Autorska Pracownia Architektoniczna

IdeaBy Mag Sp. z o.o.

 

Informatyka

Sii Sp. z o.o.

IT Center Sp. z o.o.

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.

 

PARTNERZY WSPIERAJĄCY DZIAŁALNOŚĆ AKADEMICKIEGO BIURA KARIER

 

Fundacja Firma Dla Każdego zrzesza ludzi ambitnych i pełnych ciekawych pomysłów. Umożliwia im prowadzenie działalności gospodarczej bez jej rejestracji w Urzędach. Jest to bardzo dobry sposób na przetestowanie w warunkach rynkowych własnego pomysłu przez studentów. Nie czekaj! Dołącz do nas!

kontakt@firmadlakazdego.pl

http://firmadlakazdego.pl/

 

InterviewMe to profesjonalny kreator CV oraz największy w Polsce blog z poradami dla osób szukających pracy. W serwisie stworzysz skuteczne CV oraz list motywacyjny, a także znajdziesz wskazówki, które pomogą Ci na wszystkich etapach rekrutacji.

https://interviewme.pl

 

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości to praktyczna szkoła biznesu dla młodych przedsiębiorców. Misją Inkubatorów jest zapewnienie warunków do realizacji własnych przedsięwzięć. AIP są przede wszystkim sposobem na najbezpieczniejsze i najtańsze założenie firmy, przetestowanie pomysłu i prowadzenie biznesu. Jeśli więc nie mamy jeszcze odwagi, żeby założyć firmę to AIP pozwala na przetestowanie swojego pomysłu na biznes.

JobsforGeek

Portal z ofertami pracy dla branży IT.

Oferty juniorskie:  https://jobsforgeek.com/job-offers?country=POLAND&keyword=junior&city=WARSAW

 

SERWISY Z OFERTAMI PRACY

 

Pracuj.pl to najczęściej odwiedzany przez internautów polski portal pracy, skierowany do specjalistów i menedżerów. Codziennie kandydaci mogą znaleźć w serwisie co najmniej kilkanaście tysięcy ofert pracy, a także porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju zawodowego oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Pracuj.pl wspiera również firmy w kształtowaniu ich wizerunku jako pracodawców, dzięki czemu mogą liczyć na zgłoszenia najlepszych kandydatów. Portal powstał w 2000r. i należy do Grupy Pracuj Solutions sp. z o.o. Pracuj.pl jest członkiem-założycielem największego na świecie sojuszu niezależnych serwisów rekrutacyjnych The Network, zrzeszającego serwisy działające w ponad 70 krajach świata. www.pracuj.pl

 

https://www.absolvent.pl   to pierwszy w Polsce serwis rekrutacyjny dla studentów i absolwentów. W nowatorski sposób pomaga w znalezieniu pracy, praktyk i staży. Oprócz przeglądania ofert, można uczestniczyć w nieprzerwanym procesie rekrutacyjnym, gdzie to pracodawca Tobie składa propozycje. Wszystko anonimowo i dyskretnie - sam decydujesz, komu pokazać swoje dane osobowe. Motto naszego serwisu to: daj się znaleźć!

infoPraca.pl

infoPraca.pl to jedna z największych internetowych giełd pracy w Polsce. Serwis jest platformą udostępniającą najnowocześniejsze narzędzia rekrutacji online, świadcząc efektywną pomoc i wsparcie w nawiązywaniu kontaktów pomiędzy pracodawcami i osobami poszukującymi pracy. W serwisie znaleźć można ponad 27 tysięcy aktualnych ofert pracy!

GazetaPraca.pl to internetowa platforma kariery łącząca tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych serwisów rekrutacyjnych w polskim internecie - miesięcznie korzysta z niego ponad milion użytkowników. GazetaPraca.pl oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady dotyczące kariery, informacje o rynku pracy i część społecznościową. GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe, w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

Dołącz do nas:  facebook.com/gazetapraca

Gumtree to portal ogłoszeniowy z ofertami pracy, praktyk i staży dla wszystkich grup zawodowych. Gumtree to prosty i łatwy sposób na znalezienie takiej pracy, jakiej szukasz.

 

Neuvoo.pl to agregator ofert pracy, który wyróżnia oferty ze stron pracodawców,  biur karier, agencji pracy i innych stron specjalizujących się w publikowaniu oferowanych stanowisk - jesteśmy więc czymś w rodzaju wyszukiwarki Google dla ofert pracy. Wszystko w jednym miejscu! Na dzień dzisiejszy jest ponad 180. 000 aktualnych ofert pracy w Polsce i miliony w ponad 60 krajach na całym świecie.

 http://neuvoo.pl/ 

 

Jooble jest stroną, stworzoną z jedynym celem: pomóc Ci znaleźć godną pracę. Na Jooble znajdziesz wszystkie oferty pracy dostępne na rynku. Postaraliśmy się stworzyć Jooble takim, aby portal maksymalnie oszczędzał Twój czas i starania: żeby wpisując jedno zapytanie, znalazłeś pracę, pasującą w 100 procent Twoim wymaganiom. Wpisując zapytanie do wyszukiwarki ofert, otrzymasz linki najlepiej odpowiadające Twoim oczekiwaniom, a więc oferty z ponad 220 stron pracy w Polsce.

 

,,Praca.pl jest jednym z największych polskich portali pracy, którego głównym celem jest, niesie pomocy ludziom szukającym zatrudnienia lub chcącym zmienić dotychczasową pracę. Codziennie publikowane są ciekawe i aktualne ogłoszenia o pracę z całej Polski. Jest to też niezastąpiona baza efektywnych poradników, które podpowiedzą, jak napisać idealne CV i zaplanować swoją karierę. Szukając np. ofert pracy w Warszawie, warto skorzystać z portalu praca.pl, który już od wielu lat przekazuje swoim użytkownikom aktualną sytuację na rynku pracy.”

 

PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE
www.goldenline.pl
www.linkedin.com

 

PRACA W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
www.bip.gov.pl/
www.publiczni.pl/praca/

 

PRACA DLA INŻYNIERA
www.bdi.com.pl/
www.inzynierbudownictwa.pl/kariera
www.inzynierowie.pl/

 

PRACA DLA ARCHITEKTA
www.architekci.pl/

 

 

FIRMY PARTNERSKIE OFERUJĄCE ZNIŻKI DLA STUDENTÓW UTH

Studenci UTH zniżka 2zł na wszystkie seanse

 

Studenci UTH bilety w cenie 25zł na spektakle repertuarowe, z wyłączeniem premier i wydarzeń gościnnych. 

 

FIRMY PARTNERSKIE ORGANIZUJĄCE WSPÓLNIE Z BIUREM KARIER KONKURSY DAJĄCE MOŻLIWOŚĆ WYGRANIA WEJŚCIÓWEK I ZAPROSZEŃ