Program Cyber H@ckademy - KPMG Poland

Zachęcamy do wzięcia udziału w programie Cyber H@ckademy!

Chcesz zgłębić tajniki testów penetracyjnych, przeciwdziałać cyberprzestępczości lub rozwijać się w doradztwie z obszaru cyberbezpieczeństwa
Dołącz do kolejnej edycji programu Cyber H@ckademy, który organizowany jest przez KPMG Poland.

W tym roku podczas warsztatów masz możliwość sprawdzenia się w jednej ze ścieżek:

• bezpieczeństwo aplikacji,
  • red team,
  • blue team,
  • konsulting.

Rozwiąż cyber zagadki i sprawdź swoje umiejętności!

Poznaj szczegóły: https://generationkpmg.pl/programy/cyberhackademy/

Zhakuj sobie praktyki lub pracę, aplikuj https://bit.ly/3TcISaP

Konferencja Azure Summit 2024

Zachęcamy do udziału w konferencji Azure Summit 2024 (online), która odbędzie się już 28 marca 2024 roku!

• Wydarzenie skupia się na platformie chmurowej Microsoft Azure, a prezentacje zostały zorganizowane w 4 ścieżkach tematycznych.
  • Konferencja jest skierowana do architektów, developerów, devopsów, specjalistów od bezpieczeństwa, wirtualizacji, IoT, data, AI, Machine Learning i Business Intelligence.
  • Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez Microsoft MVP, pracowników Microsoft oraz przedstawicieli wiodących firm zajmujących się Azure w Polsce.
  • Podczas trwania konferencji odbędą się Wirtualne Targi Pracy IT, na których interaktywnie nawiążesz kontakt z firmami.
  • Dodatkowo, nie zabraknie inspirujących prezentacji prowadzonych przez wybitnych prelegentów i prelegentki.

🔖 Udział jest bezpłatny: https://azuresummit.pl/

Accenture Tech Fest

Ta wiosna na Politechnice Warszawskiej będzie wyjątkowo płodna w kreatywność oraz szanse wykazania się na technologicznym polu. Już niedługo zawita do nas #𝗔𝗰𝗰𝗲𝗻𝘁𝘂𝗿𝗲 𝗧𝗲𝗰𝗵𝗙𝗲𝘀𝘁  🌷

Organizowany przez globalnego giganta IT Festiwal Technologiczny przeznaczony jest dla wszystkich pasjonatów sztucznej inteligencji i nowych technologii! Na miejscu czeka na Was właściwie WSZYSTKO 🙈 Od inspirujących rozmów, przez bezcenny networking, po wartościowy mentoring czy możliwość nawiązania nowych znajomości i zabawy w rytmie… melodii przyszłości 🚀💫

Zapraszamy studentów kierunków informatycznych lub matematycznych (oraz pokrewnych), ale i wszystkich pasjonatów technologii i AI. Szczegóły TUTAJ #Accenture #TechFest

Rusza kolejna edycja Programu Praktyk w firmie Budimex!

Już 4 marca firma Budimex SA oficjalnie startuje z tegorocznym Programem Praktyk, w którym daje studentom możliwość budowania pierwszego doświadczenia zawodowego!

W ramach praktyk firma oferuje szereg benefitów, takich jak:

• wynagrodzenie,
  • prywatny pakiet medyczny,
  • pracę na ciekawych kontraktach,
  • indywidualne wsparcie doświadczonych Opiekunów,
  • możliwość udziału w licznych szkoleniach,

Jak aplikować na praktyki?
1. Wejdź na stronę www.akademiabudimex.pl i kliknij na przycisk Aplikuj (start 04.03)
2. Następnie wypełnij formularz i zagraj w grę rekrutacyjną.

Masz dodatkowe pytania? Napisz: praktyki@budimex.pl

Rozpocznij swoją karierę w branży IT z Uniwersytetem Sukcesu!

Fundacja Digital University zaprasza do skorzystania z możliwości oferowanych przez program Uniwersytet Sukcesu, który wspiera kobiety stawiające pierwsze kroki na rynku pracy w dziedzinie nowych technologii.
Korzyści z dołączenia do społeczności to m.in. dostęp do bezpłatnych kursów o tematyce IT:
🔸Wstęp do cyberbezpieczeństwa – 6-godzinny kurs w języku polskim wprowadzający w obszar bezpieczeństwa cyfrowego,
🔸Wstęp do analizy danych – 6-godzinny kurs w języku angielskim zawierający informacje o podstawowych technikach i narzędziach używanych w dziedzinie nauki o danych,
🔸English for IT 1&2 – dwupoziomowy 100-godzinny kurs języka angielskiego, skoncentrowany na poznaniu specjalistycznej terminologii oraz zwrotów językowych używanych w branży technologicznej.
Sprawdź szczegóły