Przejdź do treści

Absolwenci

KARIERA, CZAS START.

Jesteś Absolwentem UTH?

Skorzystaj z oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie:

 • Konsultacje z Doradcą Kariery, w ramach których możesz:
  • omówić swoje dokumenty aplikacyjne,
  • uzyskać informacje na temat rynku pracy,
  • otrzymać wsparcie doradcy w procesie szukania pracy,
  • zdiagnozować swoje talenty i predyspozycje zawodowe za pomocą testów.
 • Coaching Kariery, który może pomóc m.in. w:
  • aktywnym planowaniu swojej kariery zawodowej,
  • osiągnięciu postawionych sobie celów,
  • zmianie nastawienia do problemów spotykanych na swojej drodze
  • wzmocnieniu motywacji do rozwijania potrzebnych umiejętności,
  • odnalezieniu swojego potencjału i mocnych stron.
 • Udział w organizowanych przez nas szkoleniach dotyczących:
  • CV,
  • rozmowy kwalifikacyjnych,
  • metod poszukiwań pracy i informacji o obecnym rynku pracy,
  • i inne.

Konsultacje doradcze i sesje coachingowe prowadzone są zarówno online, jak i stacjonarnie. Aby umówić się na spotkanie, prosimy o wiadomość na nasz adres mailowy kariera@uth.edu.pl z proponowaną formą spotkania oraz krótką informacją, jaki temat chcieliby Państwo poruszyć na konsultacji.

ABSOLWENCI O UTH I KARIERZE ZAWODOWEJ

Obecny rynek pracy podlega ciągłym zmianom i rządzi nim ostra konkurencja. W celu budowy świadomej ścieżki kariery konieczne są kierunkowe i systematyczne działania. Z własnego doświadczenia wiem, że nie wystarczy podjęcie prostej refleksji nad aktualną sytuacją. Potrzebna jest determinacja i przeświadczenie o dobrze obranym celu. Dogłębna analiza samego siebie to podstawa właściwego planu życiowego i zawodowego, który powinien być zgodny z własnymi pragnieniami i przekonaniami. (...)chciałabym podziękować całej kadrze naukowej UTH, za wspaniale spędzony czas oraz kwalifikacje, które dziś służyć będą mojemu dalszemu rozwojowi. Więcej

Katarzyna Antoniak, absolwentka studiów I i II stopnia, kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie w strukturach bezpieczeństwa, rok ukończenia 2016

 

Jako absolwentka UTH śmiało mogę powiedzieć, że udało mi się podjąć pracę zgodną z uzyskanymi kwalifikacjami. Ale nic nie wzięło się z niczego. Pracowałam nad sobą, chodziłam na szkolenia rekomendowane przez Biuro Karier, byłam po prostu bardzo aktywna. Zależało mi na swojej pozycji zawodowej. Warto w siebie inwestować.

Małgorzata, absolwentka studiów I stopnia kierunku Finanse i rachunkowość, rok ukończenia 2015

 

Ukończyłam w UTH studia licencjackie na kierunku Psychologia w biznesie. Obecnie pracuje w firmie IT Expert w dziale Marketingu. Te studia to była moja najlepsza decyzja! Odpowiednio wybrany kierunek studiów, pod kątem zapotrzebowania na rynku pracy, to podstawa. Podczas 3 lat studiów, nawiązałam nowe kontakty, wzięłam udział w szkoleniach organizowanych przez Akademickie Biuro Karier. Co jednak najważniejsze, zdobyłam wiedzę, którą wykorzystuję codziennie w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Te studia otworzyły mi wiele drzwi i dały szansę na rozwój. Pamiętajcie, najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie, a te studia były z pewnością najlepszym tego przykładem.

Ewelina Furtak, absolwentka studiów I stopnia kierunku Zarządzanie, spec. Psychologia, rok ukończenia 2014

 

W 2013 roku ukończyłem studia licencjackie na kierunku Stosunki międzynarodowe. Studia na UTH pozwoliły mi zdobyć wiedzę na wysokim poziomie, nauczyłem się tworzyć projekty, prezentacje oraz korzystać ze zdobytej wiedzy w praktyce. To czas, w którym zawarłem nowe cenne kontakty, odbyłem praktyki zawodowe, rozwijałem swoje pasje. Jeśli podejmę decyzję o kontynuowaniu nauki na studiach podyplomowych, to na pewno na UTH.

Kamil Maliszewski, absolwent studiów I i II stopnia,  Stosunki międzynarodowe, rok ukończenia 2013

 

Uzyskanie tytułu licencjata otworzyło mi drzwi do dalszej edukacji i pozwoliło na kontynuację nauki na studiach II stopnia. Swoją wiedzę zdobytą w UTH wykorzystuję na co dzień w swojej pracy.
Monika, absolwentka studiów II stopnia, Zarządzanie, rok ukończenia 2010