Przejdź do treści

Absolwenci

ZAPISZ SIĘ DO KLUBU ABSOLWENTA

DROGI ABSOLWENCIE, gratulujemy ukończenia studiów na naszej Uczelni. Chcemy utrzymywać z Tobą kontakt i wspierać Twój rozwój zawodowy. Wstąp do KLUBU ABSOLWENTA. WYPEŁNIJ ANKIETĘ I ODEŚLIJ NA MAILA: KARIERA@UTH.EDU.PL

O sile każdej uczelni stanowią nie tylko jej dokonania naukowe, atrakcyjna oferta i miejsca w rankingach, ale również jej absolwenci. Dlatego tak ważne jest dla nas, by absolwenci Uczelni Techniczno - Handlowej im. Heleny Chodkowskiej stanowili jedną całość i jedną siłę. Dla nich został stworzony Klub Absolwenta. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś.

Klub Absolwenta,w szczególności: integruje środowisko Absolwentów oraz aktywizuje i wspiera ich inicjatywy na rynku pracy, a także działa na rzecz promocji Uczelni. Klub Absolwentów tworzy również możliwości kontaktów zawodowych i pozazawodowych oraz upowszechniania ofertę Uczelni w zakresie dokształcania i doskonalenia kwalifikacji zawodowych wśród jego członków.

 

KARIERA, CZAS START.

Absolwenci Uczelni to osoby przedsiębiorcze, znające języki obce, świadomie kreujące karierę zawodową. Umiejące w pracy wykorzystywać wiedzę nabytą w czasie studiów, w tym w zakresie kompleksowego zarządzania procesami logistycznymi, spedycji i transportu międzynarodowego, gospodarki zapasami i magazynem, organizacji służby celnej i obsługi celnej przedsiębiorstw, międzynarodowej wymiany towarowej, zarządzania procesami celnymi w biznesie międzynarodowym, stosunków międzynarodowych, ekonomii, prawa, w tym podatkowego i gospodarczego oraz organizacji i zarządzania.

Zapraszamy absolwentów UTH do przesyłania na adres kariera@uth.edu.pl informacji o swoich doświadczeniach zawodowych. Opiszemy Twoje dokonania na naszej stronie, pokażemy innym Twoje atuty zawodowe. Nakręcimy i zainspirujemy do dalszego działania.

 

KARTA KLUBOWA ABSOLWENTA UTH

Każdy absolwent, który zapisze się do Klubu Absolwentów UTH otrzyma Kartę Absolwenta UTH. Upoważnia ona do korzystania ze zniżek u Partnerów Klubu Absolwenta.

Zapoznaj się z naszymi Partnerami, poznaj ich ofertę zniżkową przygotowaną specjalnie dla Klubowiczów: OFERTA PARTNERÓW KLUBU UTH

 

 

Kolejny Partner Klubu Absolwenta

Sushi czy pizza? Takich skarpetek jeszcze nie widzieliście! W końcu kreatywność młodych ludzi nie zna granic. Najciekawszym elementem naszych produktów jest z pewnością metoda ich składania i pakowania, tego nie da się opisać, trzeba zobaczyć. Na skarpetkowelove.pl znajdziecie oryginalne skarpetki dla miłośników sushi, pizzy, kotów, folkloru i koloru – dla każdego. To nietuzinkowy pomysł na prezent, który wywołuje mnóstwo pozytywnych wibracji, polecamy!

Dla Klubowiczów zniżka 10%.

 

Teatr Collegium Nobilium - nowy Partner Klubu Absolwenta

Teatr Collegium Nobilium to miejsce wyjątkowe na kulturalnej mapie Warszawy - działa przy Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza. W ramach Partnerstwa daje możliwość Klubowiczom UTH i studentom udział w konkursach promujących działalność Teatru.

www.tcn.at.edu.pl/

"Teatr jest najważniejszą rzeczą na świecie, gdyż tam pokazuje się ludziom, jakimi mogliby być, jakimi pragnęliby być, choć nie mają na to odwagi"


 

 

FUNDACJA WSPIERANIA ROZWOJU REALIA KARIERY - NOWY PARTNER KLUBOWY

Fundacja wspierania rozwoju Realia Kariery jest  nowym Partnerem Klubu Absolwenta UTH. Fundacja Realia Kariery jest organizacją pozarządową, jej celem jest wspieranie rozwoju zawodowego oraz osobistego, prowadzi konsultacje, coaching kariery, programy outplacement, szkolenia, programy aktywizacji osób oddalonych od rynku pracy. Dla klubowiczów przewidziane jest: 1 sesja konsultacji kariery gratis, bezpłatny udział w dwudniowych warsztatach Program Realia Kariery oraz 10% zniżki na szkolenia otwarte.

Więcej informacji: http://realiakariery.pl/

 

NASI PARTNERZY:

 

       

 

Bowling & Bilard Club Teatr Capitol Club Deutsche Schule - niemiecki.edu.pl Teatr Dramatyczny
English School Hulakula kraszkolenia
niewidzialna wystawa platinum fitnes 4 steps salsa spin city

 

 

BADANIE LOSÓW ZAWODOWYCH ABSOLWENTÓW

Od roku akademickiego 2019/2020 Akademickie Biuro Karier UTH wznawia  badanie losów zawodowych absolwentów. Badanie jest działaniem planowanym z myślą o stałym ulepszaniu oferty edukacyjnej i procesu kształcenia. Absolwenci, którzy wyrażą zgodę do wzięcia udziału w badaniu otrzymają drogą mailową ankietę w ciągu roku, 3 oraz 5 lat od dnia ukończenia studiów.

Badanie ma charakter poufny - informacje uzyskane od absolwentów posłużą wyłącznie do opracowania wewnętrznych zestawień statystycznych.

Weź udział w badaniu: wypełnij formularz zgody na udział w badaniu losów zawodowych absolwentów: POBIERZ

Formularze są również dostępne w Dziekanacie. Można je odebrać razem z kartą obiegową bądź przy odbiorze dyplomu.

Uzupełniony formularz można zostawić w Dziekanacie lub bezpośrednio w Akademickim Biurze Karier.

,,Narzędzie Monitorowania losów zawodowych Absolwentów zostało zakupione w ramach prowadzonego projektu ,,Wysoka jakość i potencjał Wyższej Szkoły Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie" i jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

 

ABSOLWENCI O UTH I KARIERZE ZAWODOWEJ

Obecny rynek pracy podlega ciągłym zmianom i rządzi nim ostra konkurencja. W celu budowy świadomej ścieżki kariery konieczne są kierunkowe i systematyczne działania. Z własnego doświadczenia wiem, że nie wystarczy podjęcie prostej refleksji nad aktualną sytuacją. Potrzebna jest determinacja i przeświadczenie o dobrze obranym celu. Dogłębna analiza samego siebie to podstawa właściwego planu życiowego i zawodowego, który powinien być zgodny z własnymi pragnieniami i przekonaniami. (...)chciałabym podziękować całej kadrze naukowej UTH, za wspaniale spędzony czas oraz kwalifikacje, które dziś służyć będą mojemu dalszemu rozwojowi. Więcej

Katarzyna Antoniak, absolwentka studiów I i II stopnia, kierunek Bezpieczeństwo wewnętrzne oraz absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie w strukturach bezpieczeństwa, rok ukończenia 2016

 

Jako absolwentka UTH śmiało mogę powiedzieć, że udało mi się podjąć pracę zgodną z uzyskanymi kwalifikacjami. Ale nic nie wzięło się z niczego. Pracowałam nad sobą, chodziłam na szkolenia rekomendowane przez Biuro Karier, byłam po prostu bardzo aktywna. Zależało mi na swojej pozycji zawodowej. Warto w siebie inwestować.

Małgorzata, absolwentka studiów I stopnia kierunku Finanse i rachunkowość, rok ukończenia 2015

 

Ukończyłam w UTH studia licencjackie na kierunku Psychologia w biznesie. Obecnie pracuje w firmie IT Expert w dziale Marketingu. Te studia to była moja najlepsza decyzja! Odpowiednio wybrany kierunek studiów, pod kątem zapotrzebowania na rynku pracy, to podstawa. Podczas 3 lat studiów, nawiązałam nowe kontakty, wzięłam udział w szkoleniach organizowanych przez Akademickie Biuro Karier. Co jednak najważniejsze, zdobyłam wiedzę, którą wykorzystuję codziennie w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Te studia otworzyły mi wiele drzwi i dały szansę na rozwój. Pamiętajcie, najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie, a te studia były z pewnością najlepszym tego przykładem.

Ewelina Furtak, absolwentka studiów I stopnia kierunku Zarządzanie, spec. Psychologia, rok ukończenia 2014

 

W 2013 roku ukończyłem studia licencjackie na kierunku Stosunki międzynarodowe. Studia na UTH pozwoliły mi zdobyć wiedzę na wysokim poziomie, nauczyłem się tworzyć projekty, prezentacje oraz korzystać ze zdobytej wiedzy w praktyce. To czas, w którym zawarłem nowe cenne kontakty, odbyłem praktyki zawodowe, rozwijałem swoje pasje. Jeśli podejmę decyzję o kontynuowaniu nauki na studiach podyplomowych, to na pewno na UTH.

Kamil Maliszewski, absolwent studiów I i II stopnia,  Stosunki międzynarodowe, rok ukończenia 2013

 

Uzyskanie tytułu licencjata otworzyło mi drzwi do dalszej edukacji i pozwoliło na kontynuację nauki na studiach II stopnia. Swoją wiedzę zdobytą w UTH wykorzystuję na co dzień w swojej pracy.
Monika, absolwentka studiów II stopnia, Zarządzanie, rok ukończenia 2010