Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Znajdź pracę w 1 dzień!

Globalny lider rynku FMCG firma Procter & Gamble (P&G) otwiera w Warszawie innowacyjny ośrodek zarządzania łańcuchem dostaw. W Europejskim Centrum Planowania i Logistyki zatrudnienie znajdzie kilkaset osób. Jest to kolejna inwestycja w ponad 20-letniej historii P&G w Polsce.

Centrum Planistyczne to najlepsza w Europie praktyczna uczelnia zarządzania łańcuchem dostaw. Zatrudniamy specjalistów planowania, inżynierów oraz absolwentów studiów technicznych. Kluczowe są dla nas umiejętności współpracy i efektywnej komunikacji. Szukamy osób z pasją do zarządzania projektami i zespołami. Cenimy elastyczność, dokładność, organizację pracy i innowacyjność przejawiającą się w usprawnianiu procesów. Oferujemy ponad kilkaset miejsc pracy profesjonalistom oraz absolwentom uczelni wyższych.

Zadaniem Europejskiego Centrum Planowania i Logistyki jest wspieranie rozwoju biznesu poprzez usprawnianie procesów łańcucha dostaw dzięki wykorzystaniu potencjału planistycznego i specjalistycznej wiedzy. Centrum odpowiadać będzie zatem za procesy planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów i produktów, a także odpowiedniej informacji na ich temat. Działania te realizowane będą na skalę europejską, dając tym samym warszawskiemu PSC pozycję jednego z najbardziej interesujących i rozwijających miejsc pracy w Europie.

Jeśli szukasz pracy, chcesz spróbować swoich sił w Procter&Gamble przyjdź na spotkanie rekrutacyjne, informacje i zapisy: kariera@uth.edu.pl , tel. 22 262 88 22

Znajdź pracę w jeden dzien

Wróć