Zdaj do Policji

Przygotuj się z nami do pracy w służbach mundurowych

kursy do policji belka do aktualnosci

Uwaga! Planowane przyjęcia do służby w 2016 r. w Komendzie Stołecznej Policji:

6 czerwca 2016 r. - 127 osób
    1 lipca 2016 r. - 140 osób
    28 listopada 2016 r. - 65 osób

Więcej informacji - kliknij tutaj

Kurs to 2 bloki: teoretyczno-psychologiczny oraz sportowy.

Blok teoretyczno-psychologiczny:

• przygotowanie do testu wiedzy pobierz (plik pdf - 241kB),
  • zajęcia z doświadczonym psychologiem przygotowujące do rozmowy kwalifikacyjnej, które pomogą w sprawdzeniu predyspozycji, zachowań i stabilności,

Blok sportowy:

• tor przeszkód przygotowany na wzór toru pokonywanego w trakcie egzaminów do Policji,
  • nasi trenerzy to pracownicy Wydziału Doskonalenia Zawodowego KSP,
  • poznasz kluczowe elementy toru,
  • blok sportowy składa się z 4 spotkań (4*45minut),
  • podczas pierwszych zajęć poznasz tor przeszkód. Pokonasz go również po raz pierwszy,
  • trenerzy dokonają indywidualnej analizy Twojej próby dając konkretne wskazówki co do miejsc poprawy i zalecanych ćwiczeń.

Otrzymasz dwa tygodnie na poprawę formy i spotkamy się ponownie próbując jeszcze raz pokonać tor przeszkód. Trenerzy ocenią Twoje postępy, zalecą ćwiczenia tak, by na kolejnych - 3 i 4 spotkaniu osiągnąć znaczną poprawę.

Ze względu na bardzo indywidualne podejście do słuchaczy zajęcia sportowe odbywać się będą w grupach 6-7 osobowych.

Na kurs prowadzony jest nabór ciągły, a warunkiem uruchomienia edycji kursu jest zgłoszenie się co najmniej 12 osób. Zajęcia odbywają się w weekendy.

Po takim przeszkoleniu możesz spokojnie podchodzić do postępowania kwalifikacyjnego do służb mundurowych.

Trzymamy kciuki!

Szczegółowy program nauczania pobierz (plik pdf - 441kB)

Koszt: 800 zł

Więcej informacji oraz zapisy:

e-mail: kursy@uth.edu.pl

Kampus Jagiellońska, pok. 112