Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Zarządzanie służbami skarbowymi - rozdanie świadectw

W dniu 13 lipca 2019 r., w fili Krajowej Szkoły Skarbowości w Otwocku miało miejsce uroczyste zakończenie studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie służbami skarbowymi.

W uroczystości uczestniczyli: Dyrektor KSS Paweł Cybulski, Zastępca Dyrektora KSS Ewa Mróz, Rektor Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej dr Iwona Przychocka, prof. UTH oraz prof. dr hab. Jerzy Sikorski.

Grono Absolwentów poszerzyło się o 44 osoby, które w roku akademickim 2018/2019 nabyły wiedzę i umiejętności z zakresu m.in. zarządzania organizacją, zarządzania konfliktem, coachingu, kultury organizacji, publicznych przemówień i prezentacji. Jest to kolejny rok udanej współpracy między Krajową Szkołą Skarbowości i Uczelnią Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej. Podczas uroczystości słuchacze złożyli na ręce Rektor UTH list z podziękowaniami.

Życzymy naszym Absolwentom dalszego zdobywania wiedzy i samych sukcesów zawodowych, a z ich kolegami i koleżankami widzimy się na zajęciach w nowym roku akademickim podczas kolejnej edycji studiów.

Wróć