Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Zarządzanie Służbami Skarbowymi. Inauguracja studiów podyplomowych

Filia Krajowej Szkoły Skarbowości w Otwocku była miejscem uroczystej inauguracji studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie Służbami Skarbowymi”. Wydarzenie odbyło się 5 października 2019 r.

W uroczystości udział wzięli: Paweł Cybulski - Dyrektor Krajowej Administracji Skarbowej, Janusz Jasiński - Izba Administracji Skarbowej w Warszawie, prof. dr hab. Jerzy Sikorski - Opiekun merytoryczny kierunku, prof. dr Tadeusz Jemioło - kierownik Katedry Bezpieczeństwa Wewnętrznego UTH, Wiesława Dróżdż - Kierownik Działu Obsługi Klienta i Komunikacji Zewnętrznej KAS, Katarzyna Dobrowolska - Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych UTH, Bożena Kalita - Kierownik Zespołu Szkoleń Filia KSS w Otwocku.

Wykład inauguracyjny pt. „Sztuka walki Aikido w kryzysie medialnym. Jak mu zapobiec, jak go uniknąć i jak wykorzystać jego rolę?”, wygłosiła Wiesława Dróżdż. Wykład spotkał się z dużym uznaniem zaproszonych gości oraz słuchaczy, a także aktywnym zaangażowaniem w dyskusję dotyczącą tematu prelekcji, sygnalizując tym samym charakter i przebieg nadchodzących zajęć.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej rozpoczyna kolejny rok współpracy z Krajową Szkołą Skarbowości, w ramach której prowadzone są studia podyplomowe dla pracowników Izb Administracji Skarbowych z całego kraju oraz Ministerstwa Finansów.

Do tej pory w ramach współpracy, studia podyplomowe na kierunkach „Zarządzanie Służbami Podatkowymi” oraz „Zarządzanie Służbami Skarbowymi” ukończyło ponad 120 Pracowników Administracji Skarbowej. W Roku Akademickim 2019/2020 to grono zostanie powiększone o kolejnych 40 Słuchaczy. Zajęcia prowadzone są przez uznanych specjalistów oraz praktyków, co przekłada się na wysoką jakość przekazywanej wiedzy z zakresu skarbowości. Dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że będziemy Państwu towarzyszyć w zdobywaniu nowej wiedzy po raz kolejny.

Wróć