Przejdź do treści

Zajęcia praktyczne studentów UTH

Studenci Wydziału Zarządzania i Logistyki UTH pod opieką dr Małgorzaty Chackiewicz brali udział w zajęciach praktycznych, które odbyły się w siedzibie firmy Point of View w Kawęczynie.

Podczas zajęć studentom pokazano specjalistyczny sprzęt wykorzystywany do składowania i magazynowania towarów tj. (platformy do przeprowadzania inwentaryzacji na wysokości do 12m, foliarki do palet, sprzęt do kompletacji drobnicowej, itp.). Studenci poznali specyfikę pracy na poszczególnych stanowiskach oraz mieli okazję porozmawiać z pracownikami.

Firma zajmuje się gospodarką magazynową oraz wynajmem nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Świadczy usługi między innymi dla znanych światowych koncernów kosmetycznych i elektronicznych. Firma jest jednym z liderów logistyki dla e-commerce na rynku. Wdraża innowacyjne rozwiązania w zakresie optymalizacji i poprawy wydajności w obsłudze logistycznej e-biznesu, zarówno dla rodzimych podmiotów, jak i firm działających w obszarze Unii Europejskiej oraz podmiotów z Chin, które wchodzą na rynek europejski.

Zajęcia praktyczne stanowią uzupełnienie zajęć teoretycznych i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród studentów.

Wróć