XXIV Edycja Konkursu im. prof. Tadeusza Hanauska w UTH

W imieniu Zarządu Głównego i Rady Naukowej Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego oraz Rektora Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej mamy zaszczyt zaprosić na uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród XXIV Edycji Konkursu im. prof. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki.

Uroczystość rozpocznie się o godz. 11: 00 w dniu 4 grudnia 2023 roku w Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej w Warszawie, ul. Jutrzenki 135.

Program uroczystości:

• Otwarcie uroczystości i powitanie gości
  • Wręczenie medali „Zasłużony dla Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego”
  • Prezentacje - wykłady okolicznościowe
  • Ogłoszenie wyników XXIV Edycji Konkursu prof. Tadeusza Hanauska na Pracę Roku z Dziedziny Kryminalistyki
  • Wystąpienia gości i laureatów
  • Wykład „Tatuaże w identyfikacji osób na podstawie zapisów wizyjnych", który wygłosi dr Irena Białek, b. ekspert Instytutu Ekspertyz Sądowych im. prof. J. Sehna, ekspert i przedstawicielka PTK w Digital Imaging Workig Group ENFSI
  • Zakończenie uroczystości

Serdecznie zapraszamy!