XV Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych 2024 - relacja i zdjęcia

23 maja, już po raz piętnasty, Uczelnia Techniczno-Handlowa była organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych „Współczesne wyzwania nauk społecznych, logistyki i nowoczesnej inżynierii”. W wydarzeniu wzięło udział około 20 prelegentów, którzy w swoich wystąpieniach poruszali zagadnienia dotyczące obszarów nauk społecznych, logistyki i  nowoczesnej inżynierii. Moderatorami paneli byli: dr inż. Ireneusz Fura, mgr inż. arch. Małgorzata Jodłowska oraz dr Andrzej Woźniak.

Po powitaniu przez Władze Uczelni, uczestnicy zaprezentowali m.in. takie tematy jak:

• „Zielony ład – Szansa czy zagrożenie. Wyzwania dla przedsiębiorców”;
  • „Wpływ klas oświetlenia i kolorystyki na energooszczędność oraz percepcję wnętrz w architekturze”;
  • „Analiza porównawcza płynów do spryskiwaczy stosowanych w warunkach zimowych”;
  • „Problem współczesnego budownictwa pod względem energooszędności”;
  • „Samobójstwo rozszerzone - sprawa Dawidka Żukowskiego”;
  • „Realizacja inwestycji w przedsiębiorstwie Girls Power”.

Wśród prelegentów nie zabrakło przedstawicieli uczelnianych kół naukowych. Uczestników konferencji wyróżniono dyplomami oraz upominkami.

Gratulujemy wystąpień i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konferencji!