Wyniki wyborów do Zarządu Samorządu Studentów 2023

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej w imieniu Samorządu Studentów UTH pragnie poinformować o wynikach wyborów do Zarządu Samorządu Studentów UTH.

Na mocy wyborów, które odbyły się w dniach 13-26 listopada 2023 roku, został wybrany nowy Zarząd Samorządu Studentów UTH, w składzie:

• Filip Włodarczyk - Przewodniczący
  • Mikołaj Wrabec - Wiceprzewodniczący Kampus Jagiellońska
  • Paweł Kościński - Wiceprzewodniczący Kampus Jutrzenki
  • Aneta Piasek - Sekretarz
  • Sebastian Głaszcz - Członek Zarządu
  • Maciej Gorący - Członek Zarządu
  • Tomasz Toczek - Członek Zarządu
  • Sandra Warpas - Członkini Zarządu

Kadencja rozpoczyna się 11 grudnia 2023 roku.

Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,

Chciałbym wszystkich serdecznie przywitać i podziękować za zaufanie i oddane głosy. Podziękowania kieruję do Macieja Gorącego za jego zaangażowanie i czas włożony w rozwój Samorządu Studentów UTH.

Jako nowy Przewodniczący, chciałem zapewnić każdego z Was, że wraz z Zarządem dołożymy wszelkich starań, aby Nasz Samorząd spełniał się w każdej roli oraz rozwijał z dnia na dzień coraz bardziej. Zachęcam również, aby dołączyć do nas i realizować wspólnie działania na rzecz UTH.

Mam nadzieje, że Nasza kadencja nie zawiedzie Waszych oczekiwań i będziemy mogli dalej godnie reprezentować społeczność studencką.

Gorąco pozdrawiam,
Filip Włodarczyk
Nowy Przewodniczący Samorządu Studentów UTH
Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Aktywnie działam w Samorządzie od 2019 roku. Chciałbym podziękować za każdy oddany głos na mnie 2 lata temu i teraz, to był dobry czas działalności Samorządu. Zorganizowaliśmy wiele inicjatyw na skalę ogólnopolską, nawiązaliśmy współpracę z samorządami uczelni publicznych i niepublicznych w Warszawie. UTH stała się jedną z głównych organizatorów Juwenaliów Uczelni Niepublicznych, które zapisały się jako FESTIWAL na mapie naszego miasta. W ostatnim czasie odbyło się wiele zawodów i rywalizacji sportowych. Cyklicznie miały miejsce dni tematyczne oraz wyjazdy integracyjne letnie - Adapciak oraz zimowe w Zakopanem. Nasze wspólne Otrzęsiny i Połowinki są organizowane w najlepszych miejscach i klubach w Warszawie. Relacje z Władzami oraz Administracją są na wysokim poziomie. Reagujemy na głosy studentów.

Filip, życzę Ci powodzenia w nowej roli. Wierzę, że będziesz kontynuował tę misję.

Dziękuję za Wasze zaufanie i możliwość reprezentowania Was,
Maciej Gorący