Wydział Zarządzania i Logistyka na zdjęciach podczas Dnia Otwartego 2022

Kampus Jutrzenki UTH to miejsce, w którym odbył się marcowy Dzień Otwarty na Wydziale Zarządzania i Logistyki. Dla odwiedzającej Uczelnię młodzieży ze szkół średnich przygotowano bogaty program pełen warsztatów, spotkań z ekspertami i zajęć praktycznych.

Wśród głównych atrakcji Dnia Otwartego w UTH znalazły się:

• spotkanie z żołnierzem JW  GROM, Pawłem Mateńczukiem znanym jako NAVAL,
  • warsztaty i wykłady funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej,
  • prezentacją pracy psa tropiącego Służby Celno-Skarbowej,
  • stanowiska do daktyloskopii,
  • inscenizacja miejsca zbrodni z udziałem Koła Naukowego Gomorra,
  • wystawa prac studentów Bezpieczeństwa Wewnętrznego – teczki z oględzin inscenizowanego miejsca zbrodni,
  • Wykłady:
    • „Jak chronić się przed manipulacją w Internecie” Łukasza Polikowskiego,
    • „Technika kryminalistyczna” Piotra Sukiennika,
    • „Logistyka XXI wieku” dr. inż. Mirosława Zielonego;
    • „Zmiany na rynku mobilności w czasie pandemii” Piotra Ziencika.

Miło nam również poinformować, że podczas Dnia Otwartego nasza Uczelnia podpisała porozumienie partnerskie o współpracy z X LO im. Królowej Jadwigi w Warszawie.

Dziękujemy za przybycie uczniów wraz z opiekunami z Zespółu Szkół nr 1 im. Melchiora Wańkowicza w Błoniu, Liceum Ogólnokształcącego im. Jarosława Iwaszkiewicza w Brwinowie, III Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Wołominie, CLIX Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie, Zespółu Szkół im. Michała Konarskiego w Warszawie, Zespołu Szkół nr 128 w Warszawie oraz Zespołu Szkół nr 2 w Żyrardowie.