Współpraca UTH z ZS nr 1 w Mińsku Mazowieckim

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała współpracę dydaktyczną, organizacyjną oraz patronacką z Zespołem Szkół nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim. Porozumienie ma sprzyjać efektywnemu współdziałaniu w wykorzystaniu posiadanego potencjału dydaktycznego oraz rozwojowi obu placówek.

Pierwszymi efektami współpracy były wykłady: „Jak się uczyć, żeby się nauczyć” (prowadząca: dr Magdalena Ścigała) oraz „Gdzie się kończy wolność słowa” (prowadząca: Aldona Ploch).

Wykłady dla uczniów zostały przeprowadzone w ramach projektu „Bezpiecznie jest wiedzieć z UTH”. Projekt realizowany jest w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki: Społeczna odpowiedzialność nauki – Popularyzacja nauki i promocja sportu.

Strona internetowa ZS nr 1 w Mińsku Mazowieckim: zs1mm.home.pl