Współpraca UTH z ODO 24

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z ODO 24 sp. z o.o. Ochrona Danych Osobowych. Zawarte porozumienie dotyczy organizacji studenckich praktyk zawodowych.

ODO 24 jest jednym z liderów na rynku usług konsultingowych w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji w Polsce. Firma pracuje dla dużych organizacji, które oczekują całościowego spojrzenia na zasoby wykorzystywane do przetwarzania danych, wychwycenia popełnianych błędów i zaproponowania skutecznych środków zaradczych. Zespół tworzą doświadczeni konsultanci łączący wiedzę z obszarów prawa, IT i zarządzania ryzykiem. Usługi oferowane przez ODO 24: przejęcie funkcji inspektora ochrony danych, wykonanie analizy ryzyka na gruncie RODO, audyty zgodności z RODO, ISO 27001, ISO 22301.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl