Współpraca UTH z instytucją Pro Progressio

Uczelnia Techniczno-Handlowa nawiązała współpracę z Pro Progressio. Podpisane porozumienie ma na celu rozwijanie współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej pomiędzy stronami.

W ramach współpracy Uczelnia będzie mogła aktywnie korzystać z szeregu inicjatyw realizowanych przez Pro Progressio, w tym z mediów FOCUS ON Business, relacji z członkami Klubu Pro Progressio, dostępu do platformy wiedzy – ARENA i wielu innych.

Pro Progressio jest instytucją otoczenia biznesu, która na co dzień zajmuje się tworzeniem i rozbudową ekosystemu biznesowego dla sektora nowoczesnych usług biznesowych. Na przestrzeni lat swojej działalności Pro Progressio zbudowała Klub biznesowy zrzeszający blisko 130 organizacji, stworzyła media FOCUS ON Business, zrealizowała dziesiątki wydarzeń biznesowych i aktywnie wspiera polskie miasta w pozyskiwaniu nowych inwestycji zagranicznych. W ramach prowadzonych działań Pro Progressio rozwija relacje między środowiskami akademickim, biznesowym i samorządowym.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl