Współpraca UTH z Fundacją GPW

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała współpracę z Fundacją GPW. Porozumienie podpisane między stronami dotyczy współpracy naukowo-dydaktycznej oraz organizacyjnej.

Na umowie podpisy złożyły Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz Wiceprezes Zarządu Alina Bączar.

Fundacja GPW została powołana przez spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej GPW w maju 2015 roku. Misją Fundacji GPW jest budowanie kultury świadomego i długoterminowego inwestowania na rynkach GK GPW poprzez realizację inicjatyw wspierających inwestorów w zrozumieniu mechanizmów przepływu kapitału i towarów oraz edukację finansową. Długoterminowym celem Fundacji jest wzrost udziału akcji i instrumentów finansowych notowanych na giełdzie w aktywach gospodarstw domowych.

Działania Fundacji GPW kierowane są do szerokiego grona odbiorców, m.in. do studentów i absolwentów, nauczycieli, ekspertów rynku kapitałowego czy przedsiębiorców. Fundacja GPW posiada bogatą ofertę kursów i szkoleń przeznaczonych dla osób na każdym poziomie zaawansowania: gpw.pl/szkola-gieldowa