Współpraca UTH z firmą RECTOR Polska

Miło nam poinformować, że 16 marca nasza Uczelnia nawiązała współpracę z firmą RECTOR Polska. Podpisane porozumienie dotyczy organizacji studenckich praktyk zawodowych skierowanych do studentów kierunku Budownictwo.

Firma RECTOR Polska jest filią francuskiej grupy Rector Lesage działającej na rynku od ponad 65 lat i będącej liderem w zakresie produkcji prefabrykatów z betonu sprężonego. Jest producentem RECTOBETON i RECTOLIGHT, nowoczesnych systemów stropowych sprężonych. W Europie posiada 18 nowoczesnych fabryk. W Polsce działają dwie, w Chrzanowie gdzie znajduje się również siedziba firmy oraz w Mszczonowie koło Warszawy.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl