Współpraca UTH z firmą P.H.U. Expert

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej nawiązała kolejną współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną. Partnerem UTH została firma P.H.U. Expert Tomasz Wieczorek.

Podpisana umowa dotyczy współpracy, która obejmie zagadnienia naukowe, wdrożeniowe, praktyczne i dydaktyczne, w tym m.in.: wspólne badania naukowe, seminaria, konferencje i publikacje naukowe; podwyższanie kwalifikacji zawodowych; innowacyjna dydaktyka; realizacja staży i praktyk.

Na umowie podpisy złożyli Rektor Uczelni dr Justyna Żylińska oraz właściciel firmy P.H.U. Expert Tomasz Wieczorek.

P.H.U. Expert Tomasz Wieczorek to hurtownia motoryzacyjna online z Mysłowic. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem w Polsce produktów marek: BRISK (świece zapłonowe iskrowe, żarowe, czujniki), TESLA (przewody zapłonowe, cewki zapłonowe, bezpieczniki, żarówki), HYUNDAI XTeer (oleje silnikowe, oleje przekładniowe, oleje hydrauliczne, płyny eksploatacyjne).Hurtownia posiada odbiorców w Europie oraz Azji.