Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Współpraca UTH z firmą Galec, spółką sieci E. Leclerc

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej podpisała porozumienie w zakresie organizacji i realizacji praktyk z firmą Galec Sp. z o.o., spółką sieci E. Leclerc. Praktyki skierowane są głównie do studentów Wydziału Zarządzania i Logistyki.

E.Leclerc działa na Polskim rynku od 1995 r., gdy otwarto pierwszy sklep pod szyldem marki na warszawskim Ursynowie. Obecnie grupę tworzą 44 sklepy znajdujące się w 42 miastach na terenie 15 województw, które zatrudniają ponad 5000 pracowników. Należą do nich hipermarkety, supermarkety, centra handlowe oraz placówki w formacie Express. E.Leclerc to także 17 sklepów internetowych. Dzięki łączeniu kilku formatów i szerokiej ofercie produktów, firma odpowiada na różnorodne potrzeby klientów.

E.Leclerc opiera swoje działania na trzech filarach: rozwijaniu sklepów już istniejących, zrzeszaniu niezależnych partnerów oraz zewnętrznym rozwoju.

DZIAŁAMY GLOBALNIE – WSPIERAMY LOKALNIE

E.Leclerc to grupa przedsiębiorców, którzy w sposób niezależny zarządzają własnymi firmami. Dzięki temu prowadzone przez nich sklepy łatwiej i szybciej reagują na potrzeby lokalnych rynków, przystosowując się do wymagań klientów.

Na wzór francuski E.Leclerc w Polsce korzysta z usług mniejszych dostawców, wspierając tym samym krajową i regionalną gospodarkę. W 2017 roku na zlecenie E.Leclerc Polska przeprowadzono badanie „Konsument na rynku żywności tradycyjnej i regionalnej”. Była to część cyklicznej akcji „Nasze Regiony Mają Talent”, której celem jest promowanie produktów pochodzące od lokalnych dostawców.

Sklepy E.Leclerc aktywnie uczestniczą także w życiu społecznym i kulturalnym regionów, m.in. poprzez sponsoring drużyn sportowych, finansowanie lokalnych stowarzyszeń, akcje charytatywne, czy też pomoc w organizacji przedsięwzięć kulturalnych.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl

Wróć