Współpraca UTH z firmą Bosch Rexroth

Miło nam poinformować, że UTH podpisała kolejne porozumienie. Tym razem Uczelnia nawiązała współpracę naukowo-dydaktyczną oraz organizacyjną z firmą Bosch Rexroth.

Firma Bosch Rexroth Sp. z o.o. należy do koncernu Bosch Rexroth AG, światowego lidera w zakresie napędów i sterowań. Na rynku polskim Rexroth obecny jest od lat sześćdziesiątych i zatrudnia ponad 130 pracowników. Bosch Rexroth oferuje produkty w kategorii systemów napędowych, spełniających specyficzne wymagania eksploatacyjne. Firma jest również dostawcą rozwiązań znajdujących zastosowanie w aplikacjach przemysłowych, maszynach samojezdnych oraz urządzeniach wytwarzających energię ze źródeł odnawialnych. Centrala firmy znajduje się w Warszawie.

Porozumienie zostało podpisane przez Rektor Uczelni dr Justynę Żylińską, Dyrektora Generalnego Bosch Rexroth Thomasa Ilkowa i przedstawicielkę firmy Jolantę Kowalczyk.