Współpraca UTH z biurem architektury wnętrz Matelier

Z przyjemnością informujemy, że Uczelnia Techniczno-Handlowa nawiązała współpracę z autorską pracownią projektowania wnętrz Marty Matelier.

Podpisane porozumienie dotyczy organizacji studenckich praktyk zawodowych skierowanych do studentów kierunku Architektura wnętrz.

Autorska pracownia projektowania wnętrz Marty Matelier została założona w 2004 roku. Marta Matelier jest absolwentką Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Projekty realizowane w pracowni Matelier powstają w obliczu wielkiego szacunku wobec historii architektury wnętrz. Znakiem rozpoznawczym pracowni jest łączenie wiedzy zdobytej na studiach oraz podczas praktyki zawodowej ze świeżością nowoczesnego designu. Prace biura były licznie publikowane w prasie branżowej w Polsce oraz za granica. Misją pracowni jest tworzenie pięknych przestrzeni mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, które spełniają estetyczne, funkcjonalne i budżetowe wymagania klientów.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl