Współpraca UTH z agencją Partner of Promotion

Miło nam poinformować, że Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej nawiązała kolejną współpracę. UTH podpisała z agencją PR Partner of Promotion umowę w sprawie organizacji praktyk dla studentów kierunku Zarządzanie.

Partner of Promotion oferuje kompleksowe usługi w obszarach: PR korporacyjny, PR marki, IR, social media, doradztwo i zarządzanie sytuacjami kryzysowymi, realizacja eventów oraz projektów specjalnych. Projekty prowadzone przez agencję były wielokrotnie nagradzane w polskich i międzynarodowych konkursach PR, takich jak: Złote Spinacze, KTR, SABRE Awards, IPRA Golden World Awards, Magellan Awards czy Impact Awards. Ponadto firma była uhonorowana tytułami: New European Agency of The Year (wg Holmes Report), Gazeli Biznesu, Luksusowej Marki Roku i Lidera Doradztwa. Firma istnieje od 1994 roku i ma swoją siedzibę w Warszawie.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22, e-mail: kariera@uth.edu.pl