Współpraca UTH z ADT Group sp. z o.o.

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej podpisała umowę o współpracy z ADT Group sp. z o.o. Zawarte porozumienie dotyczy organizacji studenckich praktyk zawodowych, skierowanych głównie do studentów kierunku Informatyka.

ADT Group koncentruje się na kompleksowym dostarczaniu nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań informatycznych zaspokajających potrzeby klientów w obszarze zarządzania danymi. Firma świadczy usługi w zakresie integracji infrastruktury IT oraz tworzy dedykowane rozwiązania hardware’owe i software’owe. ADT Group działa w sektorach finansowym, telekomunikacyjnym i medialnym, przemysłowym i usługowym oraz świadczy usługi dla instytucji publicznych.

Więcej informacji: Biuro Karier, tel. 22 262 88 21, 22 e-mail: kariera@uth.edu.pl