Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Współczesne bezpieczeństwo Polski. Relacja z konferencji

W dniu 21 marca 2023 roku w murach Uczelni Techniczno-Handlowej im. H. Chodkowskiej odbyła się konferencja naukowa poświęcona tematyce współczesnego bezpieczeństwa Polski, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów ekonomii i zarządzania.

Wydarzenie otworzył Dziekan Wydziału Zarządzania i Logistyki dr inż. Ireneusz Fura. Za moderację Konferencji odpowiadał dr hab. Roman Polak, prof. UTH.

Podczas Konferencji poruszono tematy związane z makroekonomicznymi wyzwaniami i prognozami dla Polski w świetle światowego kryzysu przywództwa politycznego i gospodarczego, współczesnymi zagrożeniami ekonomicznymi, prognozami rozwoju Sił Zbrojnych RP, inwestycjami NATO w Polsce, programem modernizacji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo Polski, bezpieczeństwem RP w kontekście funkcjonowania Inicjatywy Trójmorza oraz perspektywami finansowania modernizacji polskiej armii.

Wszystkim prelegentom dziękujemy za omówienie najważniejszych zagadnień związanych z aktualnymi problemami występującym w sferze publicznej w zakresie bezpieczeństwa i finansów państwa.

Wróć