Webinarium dotyczące bezpieczeństwa obiektów antropogenicznych

W imieniu organizatorów zapraszamy na IV Webinarium Budowlane PSRiBS pt. „Bezpieczeństwo obiektów antropogenicznych w naukach stosowanych. Obiekt techniczny.”, które odbędzie się dnia 28 kwietnia 2023 r. o godz. 18.00 w formie on-line.

Webinarium jest kierowane do wszystkich zainteresowanych szeroko pojętą problematyką obiektów antropogenicznych, do członków Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych oraz studentów i pracowników Uczelni Techniczno-Handlowej im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie, jak również do studentów i pracowników wyższych uczelni technicznych w Polsce.

Prowadzący: dr hab. inż. Jerzy Obolewicz, prof. IBOA, wieloletni wykładowca Politechniki Białostockiej – Katedry Budownictwa i Inżynierii Drogowej, Wydziału Budownictwa i Nauk o Środowisku, autor wielu publikacji naukowych z zakresu inżynierii lądowej i prelegent na międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach dotyczących nauk stosowanych.

• Zgłoszenia imienne prosimy kierować do dnia 27 kwietnia 2023 r. na adres: podlaskie_psribs@psribs.pl
  • Link do spotkania zostanie przesłany na e-mail ze zgłoszenia.
  • Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszamy!