Przejdź do treści

Warszawski Festiwal Nauk Inżynieryjnych w UTH. Relacja i zdjęcia

I edycja Warszawskiego Festiwalu Nauk Inżynieryjnych z UTH za nami. Wydarzenie skierowane do uczniów szkół ponadpodstawowych zastanawiających się nad wyborem dalszej ścieżki kształcenia oraz osób zainteresowanych naukami ścisłymi odbyło się dniach 30-31 marca 2023 r. w Kampusie Jagiellońska.

Uczestnicy Festiwalu mieli okazję zapoznać się z narzędziami i metodologią niezbędną w rozwiązywaniu problemów inżynieryjnych. Wydarzenie było także doskonałą okazją do zdobycia cennej wiedzy, poznania struktury i oferty Uczelni. Wykłady i pokazy poprowadzili zarówno wykładowcy Uczelni Techniczno-Handlowej, jak i partnerzy.

Wydarzenie miało charakter hybrydowy. 30 marca obyły się wykłady online, natomiast 31 marca uczestników Festiwalu Uczelnia gościła w Kampusie Jagiellońska. Tego dnia na uczestników eventu czekały doświadczenia oraz eksperymenty w laboratoriach naukowych, wykłady, warsztaty, panele dyskusyjne, pokazy, stoiska firm i ośrodków badawczych współpracujących z uczelnią.

Każdego dnia spotkania zostały podzielone na 5 bloków tematycznych: budownictwo, architektura wnętrz, transport (samochodowy, kolejowy, lotniczy), logistyka, informatyka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz partnerom za pomoc w organizacji I edycji Warszawskiego Festiwalu Nauk Inżynieryjnych w UTH.

Relacja z wydarzenia

Partnerzy

Wykłady ONLINE

Partnerzy

Działania w ramach projektu planowane są od października 2022 do czerwca 2024. Projekt jest dofinansowany ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą Społeczna Odpowiedzialność Nauki nr projektu 550145 kwota dofinansowania 83 054,40zł całkowita wartość projektu 94 034,40 zł.

Wróć