VIII Konferencja Prawo Pracy i Wynagrodzenia

„VIII Konferencję Prawa Pracy i Wynagrodzeń” CEDOZ

Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie zaprasza na „VIII Konferencję Prawa Pracy i Wynagrodzeń” organizowaną przez naszego Partnera - Akademię Prawa Pracy i Rachunkowości CEDOZ.

W ramach dotychczasowej współpracy z CEDOZ uruchomiliśmy studia podyplomowe na kierunku Kadry i Płace. Prelegenci konferencji są wykwalifikowanymi specjalistami i praktykami w dziecinie prawa pracy, a Słuchacze studiów podyplomowych w UTH mogą korzystać z ich fachowej wiedzy i doświadczenia.

Dzięki konferencji wszystkie zainteresowane osoby mogą uaktualnić swoją wiedzę, co przyczyni się do podniesienia ich kwalifikacji zawodowych.

Konferencja odbędzie się 06.12.2018 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym CEDOZ, Aleje Jerozolimskie 123 A, w godz. 09:30-17:15.

Program konferencji oraz więcej szczegółów znajdą Państwo pod adresem: http://kursy.cedoz.pl/konferencja/

Zapraszamy!